Александр
06/12/2023
Заказывал А32. Пришел за три дня. Качество отличное. Хотелось бы у видеть на сайте подробные рецепты приготовления на пару. Качать воздух не нужно и быстрее готовится. В инструкции конкретика не указана. Спасибо!!!
Компанія uTeho:
Доброго дня. Дякуємо за відгук! Користуйтесь в задоволення.
Що до роботи автоклава в режимі "на пару" то так як і описано в інструкції все залишається без змін, окрім того що води потрібно заливати тільки на дно бака (7-8см.) Закачувати повітря в автоклав чи ні, це вже залежить від типу кришок які використовуються, а від режимів роботи це не залежить
Роман
22/10/2023
0999716892
Все супер, швидка доставка, якість виготовлення автоклава на висоті, сварні шви ідеальні, виробник тримає марку це відчувається. Сьогодні пройшов перше випробування, 36 банок тушкованої свинини вже на базі. Порада - чітко дотримувайтесь рекомендацій виробника зазначених в мануалі і буде вам щастя! Дуже приємно що це наш вітчизняний виробник. Дякую виробнику і продавцеві за оперативну доставку і якісний вироб, зварникам респект. Успіхів і процвітання вашому підприємству, обов‘язково замовлю ще!
Виктор
19/07/2023
096-441-46-78
Молодцы ребята, большое спасибо за вашу работу. Купил в э
Эпицентре автоклав 32 фирмы U Teho с обманными характеристиками. Обратился к вашим ребятам чтоб поменять.
В течение 2 дней я получил ток автоклав, который мне нужен. Очень оперативно сработали и за пересылку я не платил. Само изделие выполнено очень качественно. Швы сварочные отшлифованы. Однм словом: профессионально. Спасибо! Буду всем заинтересованным знакомым рекомендовать вашу продукцию.
Світлана
20/05/2023
0967971231
Отримала автоклав (А32 унів.) - якість супер. Обслуговування - відмінне, доставка- швидка. Ще не використовувала,сподіваюся,що в роботі теж все буде прекрасно. Дякую за якісний прилад.
Влад
07/02/2023
0505649576
Доброго часу доби.Я придбав такий автоклав.Гарні шви, естетичний .Але сам до врізав кран зливу і додаткове гніздо під гільзу терморегулятора(термометра).Чому гільзу?Для правильного виміру температури коли не повна загрузка(або потрібно набрати воду до гільзи термометра.А зливний кран це дуже практично.Коли мойка апарата то дуже зручно випустити воду ,а потім мить.Чого автоклав не має з заводу даного крана і гільзи під термометр?Є запитання по технології виготовлення тушонки.Чого температура 110 градусів,а не 120 градусів щоб гинули всі бактерії.Я пробував 120 градусів то тоді пігоріла тушонка.Я роблю по книзі рецептів яка йде в комплекті.Але чому такі розбіжності?І яка температура в нутрі банки коли вода нагріта 110 градусів в автоклаві і при цьому тиск 3,5атмосфер?
Компанія uTeho:
Доброго дня. Дякуємо за відгук та надаємо відповідь:
1. Десь з початку 2023 року всі нержавіючі автоклави вже мають по замовчуванню вмонтований зливний кран. До цього зливний кран вмонтовувався як додаткова опція, під замовлення клієнта. Зараз вже вони є в базовій комплектації
2. Наша гільза під термометр влаштована в такому місці щоб виміряти температуру пару, не залежно від того наскільки заповнений Ваш автоклав. Температурні режими які приведені в інструкції враховують всі розбіжності між показником температури води та пару, нагрівом по інерції, швидкістю виходу на робочу температуру та охолодження - тому гарантують якісне приготування продукції.
3. Всередині в баночці температура продукту досягає необхідних 120 градусів.