Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Балконні огорожі

Відсутній
Код: Балконные ограждения
-
Рейтинг виробу
  • Ціна:
    1000
    UAH

Балконні огорожі з нержавіючої сталі!

Виготовляємо під замовлення балконні огорожі, різних конструкцій, будь-якої складності!

Щодня ми зустрічаємо на шляху різні види огороджень. Вони можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, виготовляються з різних матеріалів, кожен вид має свої особливості, їх застосовують в різних варіантах, але в той же час вони мають загальне функціональне призначення - захищати (забезпечувати безпеку) або розділяти.

У невеликих квартирах наших будинків власники відчайдушно борються за зайві метри корисної площі, для чого все частіше перетворюючи балкони і лоджії в маленькі кімнати відпочинку або особисті кабінети.

Для сучасної будівлі дуже важливе зовнішнє оформлення і саме балкон, найчастіше, це те, що першим впадає в очі при погляді на фасад вашого будинку. Можна дуже легко зрозуміти, як проста балконна огорожа може дуже просто змінити вигляд всього вашого будинку. Майстри компанії Uteho виготовляють перила для балкона з нержавіючої сталі. У такого огородження існують дуже багато переваг:

- це один з важливих елементів декору будівлі;

- коштує дешевше, ніж ковані аналоги;

- на матеріал не впливають природні фактори;

- забезпечує захист людей від падіння і отримання можливих травм.

Немає питань про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

ОПЛАТА: 

Ви зможете оплатити товар наступними способами: 

Оплата
Оплата


ДОСТАВКА:

Ми доставимо наші вироби в будь-яку точку України 

ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ "новою поштою".
ДОСТАВКА товарів ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ “НОВА ПОШТА”. Отримайте своє замовлення у будь-якому з понад 6000 відділень по всій Україні. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

КУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА "НОВОЮ ПОШТОЮ".
також “нова пошта” надає можливість замовити кур’єра. Не витрачайте свій час - кур’єр доставить замовлення просто Вам додому. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

САМОВИВІЗ в місті чернівці
Також Ви самі можете забрати своє замовлення самовивозом. телефонуйте по номерах вказаним на сайті, організуємо доставку по місту чернівці або самовивіз (район заводу "кварц")

Доставка
Балконні огорожі
Балконні огорожі
Балконні огорожі
  • Ціна:
    1000
    UAH