Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Перегонні куби / Місткості та баки

Що являє собою і для чого необхідний перегонний куб? Це спеціальна ємність певного розміру і форми, призначена для процесів випарювання спиртовмісного матеріалу, який згодом буде подаватися в самогонний апарат або інший аналогічний пристрій.

Даний елемент є основою будь-якої системи самогоноваріння, а також застосовується для виробництва віскі та інших спиртовмісних напоїв. До надійності і якості перегінного куба пред'являються особливі вимоги, адже високий робочий тиск і гаряча пара можуть бути потенційно небезпечними факторами при виготовленні напоїв.

У нашому інтернет магазині ви зможете підібрати перегінні куби для самогону будь-якого відповідного вам обсягу і функціоналу. При виборі виробів звертайте увагу на форму, тип кришки, наявність додаткових можливостей для підключення датчиків температури і тиску.

Трохи історії

Сучасний перегонний куб, купити (Україна) який ви можете в нашому магазині - це високотехнологічне і якісне обладнання, проте так було далеко не завжди. Перші «попередники» цього обладнання з'явилися ще в Давньому Єгипті: вони виготовлялися з високоміцної глини, обпаленої в спеціальних печах.

Напевно багато хто пам'ятає, що в селах часто використовувалися звичайні алюмінієві ємності - бідони з-під молока. Вони встановлювалися на плиту і нагрівалися, а всі щілини закривалися спеціальною замазкою або звичайним тістом для забезпечення герметичності.

Недоліком такого «перегонного куба» було забруднення отриманого самогону мікрочастинками алюмінію, що вимагало додаткової фільтрації. Трохи пізніше на ринку з'явилися скороварки, які підприємливі господарі також стали використовувати для випарювання сировини. Їх недоліком був малий обсяг чаші, що подовжувало процес приготування необхідної кількості самогону.

Сучасний перегінний куб, купити який в Києві, Харкові та інших містах недорого може кожен відвідувач нашого сайту, це надійний і безпечний агрегат, за допомогою якого при дотриманні технології можна отримати різноманітні алкогольні напої з мінімальними зусиллями.

Як вибрати баки для перегону

Вибираючи ємності для перегону, необхідно враховувати різні фактори, серед яких:

  • передбачувані обсяги переганяємої сировини;
  • місце, де буде відбуватися процес;
  • додатковий функціонал (термометри, автоматичні клапани скидання тиску та ін.);
  • сумісність з різними типами плит (газові, електричні, конвекційні);
  • форма бака.

Сьогодні на ринку можна зустріти «нестандартні» квадратні баки, основна перевага яких полягає в можливості задіяти одночасно всі конфорки на вашій плиті.

Чому купити перегонні куби варто саме у нас

Подібне обладнання прослужить вам довгі роки, адже ми відповідаємо за якість і гарантуємо функціональність кожного представленого в каталозі вироби. Всі перегінні ємності виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, що запобігає утворенню осаду в переганяємому матеріалі і забезпечує «чистий» смак без домішок.

Кожен пристрій відрізняє висока надійність і безпека, автоматичні клапани скидають надлишки тиску, навіть якщо ви не стежите за процесом самостійно. Вартість перегінних пристроїв визначається їх об'ємом, при цьому вона набагато нижче, ніж у основних конкурентів.

Якщо вам потрібен функціональний, надійний, довговічний, екологічний і недорогий апарат для перегонки, ми будемо раді допомогти з вибором, відповівши на всі запитання й проконсультувавши при необхідності.