Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Коптильні

Міні коптильня для гарячого копчення - це спеціальна конструкція, що дозволяє в домашніх умови коптити м'ясо, рибу і інші продукти. Особливість коптильні в тому, що нею зможе скористатися будь-яка людина, навіть якщо до цього він жодного разу нічого не коптив. Сучасні моделі дозволяють всім бажаючим забезпечувати себе смачними копченостями протягом 10 років - приблизно такий термін експлуатації конструкцій.

Коптильня гарячого копчення

Ми пропонуємо купити домашню коптильню гарячого копчення, яка відрізняється від аналогів дуже простою конструкцією: короб з нержавіючої сталі, в якій передбачені піддон і решітка. Гаряче копчення в ній передбачає вплив на продукти гарячого диму, який виділяє тліюча тріска. Така теплова обробка дозволяє отримати готові копченості вже приблизно через 30 хвилин.

Багато хто віддає перевагу купити коптильню в Україні саме з функцією гарячого копчення. Цей спосіб передбачає просочення продуктів ароматними вуглеводнями, які утворюються в процесі тління тріски. Крім цього, виділяеться бактеріостатичність речовини. Волога з продуктів в процесі випаровується.

Щоб цей процес був здійснений, на дно коптильні потрібно укласти тріску, на решітку викласти продукт, коптильню щільно закрити кришкою і поставити на невеликий відкритий вогонь. Вплив високої температури викличе тління тріски і подальші процеси. Так працює коптильня гарячого копчення, купити яку можна на нашому сайті.

Якими бувають домашні коптильні

Коптильні для гарячого копчення бувають двох типів - з гідрозатвором і без. Конструкція без гідрозатворів, на прикладі коптильні виробництва компанії «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» являє собою коробку середніх розмірів, виготовлену з нержавіючої харчової сталі з товщиною стінки 1,5 мм і розмірами від 400х200х200 до 700х300х300 мм. Це хороший варіант для використання на природі - наприклад, на вилазці або в туристичному поході.

А якщо купити міні-коптильню з гідрозатворів, можна отримувати копченості в домашніх умовах: гідрозатвор повністю герметизує кришку (без нього вона хоч трохи, але пропускає дим). Герметизація дозволяє використовувати коптильню в квартирі - просто ставити на плиту. Вихід диму забезпечує силіконова трубка (купується окремо), яку надягають на спеціальний патрубок і виводять, наприклад, у вікно.

Ми пропонуємо купити домашню коптильню в Україні за допомогою нашого інтернет-магазину. Для всієї виробленої продукції характерна простота і продуманість. На гратах для продуктів є ручки, за допомогою яких готові копченості можна легко дістати і не обпектися. Жир під час копчення стікає в піддон - це дозволяє продуктам не пригорати і не псувати аромат. Всі деталі зроблені з нержавіючої сталі - їх легко мити і чистити.

Переваги міні-коптильні для гарячого копчення

Набір переваг дозволяє купити коптильню в інтернет-магазині недорого і ефективно використовувати її для приготування продуктів. Перше, вже згадане - нержавіюча сталь достатньої товщини. Від цього показника залежить термін експлуатації коптильні. Якщо купити якісну модель, вона з лишком окупить всі витрати в процесі використання: готувати домашні копченості набагато вигідніше і безпечніше, ніж купувати продукти мокрого хімічного копчення в магазинах.

Ключові переваги, якими володіє маленька коптильня:

  • мобільність і автономність: можна використовувати вдома (якщо є гідрозатвор), на природі, на пікніку: коптильня легко вміщається в багажник автомобіля, встановлюється на побутову плиту і т.п .;
  • можливість втілити будь-яку фантазію: будь-який продукт, що підлягає такому виду обробки, можна приготувати в коптильні;
  • безпека: це класичне натуральне копчення, що дає продуктам чудовий смак і аромат.
  • Купити коптильню гарячого копчення в Україні

Якщо вам потрібна домашня коптильня, купити її можна на нашому сайті. Компанія «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» виробляє якісне обладнання, перевіряе кожну одиницю, дає гарантію на продукцію. Потрібна допомога у виборі або кваліфіковані відповіді на питання? Задавайте їх нам: ми відповімо, допоможемо і забезпечимо максимально швидку обробку замовлень і доставку.

Ви можете купити коптильню гарячого копчення в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Херсоні, Чернігові, Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі, Кіровограді, Кременчуці, Краматорську та будь-якому іншому місті України, зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині і вибравши найбільш зручний спосіб доставки .