Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Титан електричний

Ефективний і швидкий підігрів води здатний забезпечити водонагрівач титан електричний - сучасний варіант класичного дров'яного титану, обладнаний тенами. Це дозволяє організувати самостійний підігрів води. У моделях, обладнаних топками, нагрівати воду можна шляхом спалювання твердого палива, а Тени використовувати для підтримки температури - це зручно та економно.

Титан електронагрівач води

Сучасний титан - електронагрівач води, призначений для використання на об'єктах, які не мають доступу до централізованого водопостачання. На відміну від бойлера (стандартного побутового електронагрівача), титан може працювати не тільки за умови підключення до водопроводу - для подачі рідини можна використовувати і накопичувальний резервуар (або підкачувати воду зі свердловини).

Принцип роботи титану електричного простий: безперервно надходить в нержавіючий бак холодна вода витісняє гарячу, яка слід за системою труб в змішувач. Тепла вода зазвичай йде на душ (для цього найчастіше і купують титани). Наявність ТЕНів дозволяє використовувати водонагрівач титан електричний більш ефективно, ніж дров'яний: не потрібно стежити за станом горіння, не потрібно прибирати золу, вода не остигає за рахунок постійного підігріву. Гарячий бак забезпечує опалення кімнати, в якій встановлений і знижує рівень вологості, характерний душовим.

Переваги титану електричного

У титані відносно низька теплопровідність, тому коефіцієнт лінійного розширення – теж. Отже, метал не проводить ні тепло, ні електрику. Але при низькій температурі відбувається зворотне.

Експлуатувати водонагрівач титан електричний вигідно з кількох причин:

  • незалежність від систем централізованої подачі води - хороший вибір для сіл і селищ міського типу;
  • економічність: на нагрів йде трохи електроенергії, а якщо нагрівати воду дровами і тільки підтримувати температуру Тенамі - витрати на електроенергію будуть мінімальними;
  • елементарна експлуатація - не вимагає спеціальних навичок;
  • великий обсяг - в залежності від моделі, можна нагріти 90-200 літрів води, цього вистачить на всю сім'ю;
  • вода нагрівається в середньому за 20-25 хвилин;
  • використовувати електричний титан безпечно.

Купити водонагрівач титан електричний

Купувати слід титан електронагрівач води фабричного виробництва - його ціна оптимальна, а обладнання підготовлено до багаторічної експлуатації. Компанія «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» реалізує електричні титани високої якості: всі моделі пройшли перевірку, і на них надається офіційна гарантія.

Хочете, щоб ми допомогли вам вибрати оптимально підходящу модель? Є питання? Замовте кваліфіковану консультацію, зробіть свій вибір і отримаєте титан електричний в мінімальні терміни. Доставляємо по всій Україні

Оцінка 4.8 з 5, заснована на 17 відгуках. Залиште свій відгук, щоб вплинути на рейтинг.