Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Для копчення

Решітки та сітки для копчення

Якщо ви любите продукцію гарячого або холодного копчення, якщо мрієте або вже маєте власну міні-коптильню, наш інтернет магазин готовий запропонувати для вас затребувані і недорогі аксесуари. В даному розділі нашого каталогу представлено різноманітні сітки для копчення, виготовлені з харчової нержавіючої сталі високої якості.

Решітка або сітка для копчення, купити (Україна) недорого може кожен відвідувач нашого сайту, це важливий елемент будь-якої коптильні, незалежно від її продуктивності та технології, що використовується для приготування смачних делікатесів.

Залежно від ваших потреб, сітка може використовуватися для підігріву, просушування, смаження, а також безпосередньо для холодного або гарячого копчення продукції. В основному застосовується для приготування риби, м'яса, ковбас, сала та інших продуктів на їх основі (м'ясні рулети, наприклад).

Особливості

Сітка для копчення риби, купити яку ми пропонуємо, виготовляється з високоміцного нержавіючого дроту діаметром 3-6 мм. Розмір осередків і загальні габарити може варіюватися, залежно від ваших побажань і потреб. Необхідно розуміти, що риба - досить ніжний продукт, який при копченні не можна піддаватись навантаженням. З цієї причини осередку решітки часто набагато менше, ніж в сітках для копчення м'яса і ковбас.

Якщо вам необхідна сітка для копчення м'яса, ми також зможемо запропонувати кілька варіантів, включаючи як традиційні вироби з прямою латами, так і нестандартні варіанти з хвилястими гратами.

Сфера використання

Де затребувані коптильні сітки і грати? Перш за все, в таких місцях, як:

  • супермаркети, які самостійно займаються копченням;
  • м'ясопереробні цехи;
  • рибні заводи.

Такі підприємства замовляють сітки і грати для промислових коптилень, розмір яких досить значний. Для домашнього і побутового використання вам підійдуть невеликі сітки, які майстри можуть виконати під замовлення під ваші індивідуальні розміри міні-коптилень.

Важливо розуміти, що сітка - це витратний продукт, який рано чи пізно зажадає заміни. Ми завжди готові запропонувати вирішити подібну проблему, надавши вам недорогий і функціональний варіант, який підходить для будь-якого типу продуктів.

З усіх питань співпраці звертайтеся за вказаними на сайті телефонами. Ми будемо раді допомогти підібрати найбільш оптимальний варіант для ваших потреб.