Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Повернення та обмін


Компанія "Укрпромтех" здійснює повернення та обмін товару належної якості згідно Закону України "Про захист прав споживачів".


Термін повернення та обміну.


Законом України "Про захист прав споживачів" передбачено, що протягом 14 днів з моменту оформлення покупки справний товар, тобто товар належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути.


Умови повернення та обміну товарів.

Згідно чинного законодавства, споживач має має право повернути або обміняти непродовольчий товар належної якості у разі, якщо товар не підійшов за певними параметрами або якщо з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Споживачем повинні бути виконані наступні умови, для повернення чи обміну товару:

 • якщо він не використовувався;
 • якщо збережено його товарний вигляд;
 • споживчі властивості, пломби, ярлики;
 • розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з придбаним товаром.

 • Якщо товар не працює, повернення чи обмін здійснюється тільки після заключення сервісного центру про те, що експлуатація товару не була порушена. Повернення чи обмін, здійснюється за рахунок покупця.


  Повернення коштів.


  У випадку передоплати, коли покупець відмовляється від товару при отриманні, повернення коштів за товар здійснюється протягом 3-х робоччих днів і здійснюється на реквізити з яких була проведена оплата.

  Повернення коштів після повернення товару, здійснюється протягом 3-х робоччих днів після отримання товару, за дотримання умов поверненя товару, які опубліковані вище.  Згідно Закону "Про захист прав споживачів", компанія може відмовити покупцю в поверненні і обміні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій вказаних в чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, які не підлягають поверненню і обміну.