Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Титани водонагрівні

Титан водонагрівач (водогрійна колонка) - зручне і просте обладнання, призначене для нагрівання води. Найчастіше титани встановлюють в сільських і дачних будинках. Крім нагріву води, колонка нагріває приміщення, в якому встановлена ​​і не допускає перевищення рівня вологості, характерного для душових і ванних кімнат.

Види титанів водонагрівачів

Сучасний титан нагрівач води - це, в першу чергу, бак з нержавіючої сталі з необхідним обладнанням. Підігрів води, в залежності від конструкції, ведеться за допомогою дров з чавунної топки (класичний варіант) або вбудованих тенів. Принцип роботи титану простий: в процесі нагрівання відбувається витіснення гарячої води холодної, яка безперервно надходить в бак. Гаряча вода витісняється по трубі в змішувач. Щоб титан для нагріву води функціонував, необхідне постійне джерело води: водопровід або бак з водою

Універсальні титани (з топкою і тенами) вирізняють кілька недоліків класичних дров'яних водогрійних колонок: так, немає необхідності постійно контролювати наявність палива і рівень горіння, не потрібно прибирати продукти горіння (золу). Плюс - не потрібно обладнувати димохід. Якщо на об'єкт стабільно подається електрика, титан для підігріву води тенами - ідеальний варіант. Він забезпечить гарячий душ з великою кількістю води.

Переваги титанів

Кілька причин, за якими рекомендується титан водогрійний купити для сільського будинку, дачі і побутівки:

 • універсальність - можна підключати і до водопроводу, і до незалежної ємності з водою;
 • швидке нагрівання води - зазвичай оптимальна температура досягається через 20-30 хвилин;
 • титани на дровах повністю автономні і не залежать від централізованої подачі ресурсів;
 • за один раз можна нагріти від 90 до 200 л води (в залежності від обсягу бака);
 • невелика вартість титану і супутнього устаткування (набору кранів, шлангів, душа);
 • надійний довговічний нержавіючий корпус;
 • опалення приміщення, в якому встановлений титан;
 • безпеку за рахунок відсутності пристроїв, що нагнітають тиск.

Важливе зауваження: водонагрівач титан, ціна якого включає весь набір супутнього обладнання, краще купувати саме таким комплектом. Спроба встановити свою топку або набір кранів може привести до поломки обладнання.

Купити водогрійну колонку титан

Якщо потрібна тепла вода в будь-який час року, якщо в будинку немає централізованих комунікацій, якщо хочеться нагрівати воду з економією часу і ресурсів - потрібно купувати титан-водонагрівач. Компанія «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» пропонує купити фабричний титан для води, ціна якого оптимальна. Але перевага не тільки в ціні:

 1. Ми реалізуємо тільки якісну продукцію.
 2. Кожен титан проходить контроль якості і герметичності.
 3. Ми гарантуємо безпеку обладнання.
 4. Забезпечуємо швидку поставку.

Якщо ви цінуєте ці якості, купуйте титани для нагріву води на нашому сайті. Залишилися питання? Потрібна допомога у виборі і професійна консультація? Звертайтеся до нас будь-яким зручним способом.

Ви можете купити титан для нагріву води електричний або на дровах в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Херсоні, Чернігові, Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі, Кіровограді, Кременчуці, Краматорську та будь-якому іншому місті України, зробивши замовлення на сайті і вибравши найбільш зручний спосіб доставки для водогрійної колонки (Титан) для душу або інших цілей.

Оцінений на 5 з 5, заснована на 35 відгуках. Залиште свій відгук, щоб вплинути на рейтинг.