Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Ректифікаційні колони

Колона ректіфікації - пристрій, що дозволяє отрімуваті чистий спирт 96 градусів (по ГОСТ), який стане Ідеальною основою для наливок, горілки, коньяку і віски домашнього приготування. Сучасні ректіфікаційні колони легко прієднувати до автоклава, перетворюючі таким чином ємність в компактний самогоний апарат.

Характеристики ректіфікаційної колони

Побутова колона ректіфікації представляет собою традіційний холодильник (дистилятор для виробництва спирту-сирцю або просто самогону) та безпосередно конденсаційну колону. Її вводять в дію відразу після отримання сирцю. Ректіфікація проходить з середньою швідкістю около 2 літрів на годину (залежно від моделі колони).

Ректіфікація, з наукової точки зору - це процес поділу рідини на майже чисті компоненти за рахунок багаторазового процеуа випаровуваності и конденсації. Для порівняння - процес дістіляції (в класичну самогону апаратах) полягає лиш в одному циклі випаровуваності и конденсації, тому продукти, одержувані після поділу, не такі чисті. Ось чому людям, які бажають отрімувати спирт в домашніх условиях, потрібна колона ректіфікації, купити в Україні яку  можна у офіційних віробників и постачальніків.

Колона ректіфікації: Переваги

Зараз купити універсальну колону ректіфікації - значить, забезпечити ефективное очищення спирту від сивушних масел и шкідливих для здоров'я компонентів. Чи не знадобляться и «народні» методи очищення алкоголю (напрриклад, з допомогою актівованого вугілля, молока або марганцівкі). Позбавить обладнання и від характерного непріємного запаху при приготуванні спирту, а в самому продукті неЕ буде ніякіх сторонніх прісмаків. В сумі це захист людей від вживання фальсіфікованіх и нізькосортніх алкогольних напоїв з магазину, дозволити створюваті власні якісні спиртні напої у всій різноманітності.

Загальні переваги ректіфікаційної колони:

  • універсальність - можна встановлюваті на автоклав и при необхідності - швидко зніматі;
  • Надійність - деталі віготовлені з нержавіючої сталі;
  • Властивості матеріалу не допускають окіслювальніх процесів и деформацій під температурний вплив;
  • доступна ціна;
  • компактність;
  • максимально проста експлуатація - ідеально для новачків.

Де купити колону ректіфікації в Україні

Компанія «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» пропонуе універсальний варіант: купити в Україні колону ректіфікації для будинку окремо або в комплекті з нашим автоклавом будь-якого обсягу. Купівля комплекту дозволить користуватись автоклавом або перетворюваті его в самогоний (точніше - спіртовий) апарат у міру необхідності. Все обладнання проходить обов'язкову перевірку, реалізується з офіційною гарантією.

Вас цікавить колона ректіфікації, ціна на яку доступна? Вам потрібна допомога у виборі обладнання? Звертайтеся до нас: ми надамо кваліфіковані консультації, швидко опрацюємо ваше замовлення и надішлемо потрібне обладнання. Приготуйте якісний алкоголь, але пам'ятайте вживати його потрібно тільки в невеликих кількостях.

Продаж ректіфікаційніх колон ведеться по всій территории України: Києві, Одесі, Днепропетровске, Харькове, Херсоне, Чернігові, Николаеве, Запоріжжі, Кривом Роге, Кіровограді, Кременчуці, Краматорську. Зробіть замовлення на сайті и виберіть найбільш зручний спосіб доставки.