Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Пароводяні котли і ємності

Якщо вашим хобі є приготування алкогольних напоїв в домашніх умовах, вам не потрібно розповідати про те, яким має бути якісне обладнання, що дозволяє отримати ідеальний продукт на виході.

Мало мати якісні «витратні матеріали» і в точності дотримуватися технологію. Для отримання гарантованого результату вам знадобиться надійне і сертифіковане обладнання, представлене в широкому асортименті в каталозі нашого магазину.

Ми пропонуємо все для самогоноваріння, а в даному розділі ви зможете вибрати і недорого придбати пароводяний котел для приготування різних алкогольних і безалкогольних продуктів.

Для чого використовують даний агрегат

В Україні подібні ємності знаходять найширше застосування. Професійний пароводяний котел з мішалкою може використовуватися як для отримання спирту-сирцю, так і для приготування домашнього пива. В основному використовується в якості бражного резервуара, після чого продукт може йти на дистиляцію, варіння пива або ректифікацію.

Даний агрегат дозволяє працювати з брагою будь-якого типу, починаючи від традиційних цукрових і закінчуючи крохмальними (на кукурудзі, пшениці, ячмені і так далі). Відмітна особливість обладнання - створення в процесі роботи пароводяної оболонки (сорочки), яка не дозволяє навіть найгустішій бразі прилипати до стінок і пригорати при нагріванні.

Завдяки пароводяній сорочці також стало можливим забезпечити рівномірність нагріву браги з усіх боків, що покращує якість готового алкогольного продукту.

Високоефективний і надійний пароводяний котел для самогону

Сучасні пароводяні ємності представляють собою досить функціональні пристрої для вирішення будь-яких завдань в області самогонону і пивоваріння. Вони поставляються в різних обсягах ємностей і можуть мати ручне і автоматичне керування.

Сучасний ринок подібних апаратів досить великий: ви можете знайти пристрої з блоком управління і без нього, з датчиками температури і тиску і навіть з можливістю віддаленого управління за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.

При цьому вартість обладнання багато в чому визначається наявністю додаткових «фішок»: якщо управляти процесами роботи по смартфону ви не збираєтеся, цілком можна заощадити пристойну суму на покупці.

Чому купити пароводяний котел краще в нашому магазині

Замовляючи обладнання для виробництва алкоголю в домашніх умовах в нашому магазині, ви отримуєте впевненість в надійності і якості будь-якого агрегату. До переваг нашої продукції можна віднести:

  • використання високоякісної нержавіючої сталі;
  • безпеку і екологічність матеріалу;
  • рівномірність процесів нагріву по всій поверхні, що дозволяє робити процес більш стабільним і швидким;
  • пароводяна сорочка виключає пригорання сировини і використовується в якості охолоджувального контуру;
  • наявність вбудованого легкознімного тена;
  • легкість розбирання, простота очищення і мийки.

Для оформлення замовлення можна скористатися телефонами, зазначеними на сайті, або використовувати «кошик» заявки. Наші менеджери зв'яжуться з вами і уточнять правильність замовлення, попутно відповівши на будь-які питання і проконсультувавши при необхідності.

Також ми розповімо про будь-який вас зацікавленний  «попутний» аксесуар, який допоможе зібрати самогонний або пивоварний апарат необхідної продуктивності. Вибирайте із запропонованих варіантів оплати, після чого замовлення буде доставленне до Києва, Харкова та інші міста України.