Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Титан на дровах для душу

Люди, які бажають забезпечити собі комфортний побут в населених пунктах, віддалених від централізованих комунікацій (електрики, газу, води), повинні купити титан для нагріву води дров'яний - ефективне обладнання, що забезпечує підігрів води. Найчастіше титани встановлюють жителі віддалених сіл і власники дач. Колонка водогрійна дров'яна використовує як паливо не тільки дрова: підійдуть вугілля, брикети і відходи паперу.

Дров'яний титан для нагріву води

Вперше запроваджений в експлуатацію на початку ХХ століття, титан на дровах для нагріву води зазнав кілька змін. Однак принцип отримання теплої води залишився тим самим. Головне джерело теплової енергії - топка, призначена для завантаження твердого палива. Бак титану виготовлений з якісної нержавіючої сталі - це важливо для захисту від корозії.

Сучасний дров'яноий бойлер титан відрізняється наявністю теплоізоляційного шару, який вирішує головну проблему обладнання - швидке охолодження води. Деякі сучасні моделі обладнані ТЕНами: з їх допомогою можна підтримувати температуру нагрітої рідини: тепла вода буде залишатися теплою при мінімальних витратах електроенергії.

Як працює водогрійна колонка на дровах

Вода в титані нагрівається не тільки під впливом відкритого полум'я. Усередині бака розташований димар, і проходячий через нього продукти горіння дозволяе раціонально використовувати теплову енергію, віддаючи його нагріванню води. У невеликих приміщеннях дров'яна водогрійна колонка забезпечує ще й опалення, а також сушку повітря для зниження рівня вологості.

Працює дров'яний титан за простим принципом: підігріта вода витісняється через треби на змішувач, під тиском постійно надходить в бак холодна вода. Для подачі води в наш водонагрівач на дровах можна використовувати центральне водопостачання або спеціальну ємність.

Переваги титанів на дровах

Воду нагрівають за допомогою нагрівача на дровах. Такий спосіб використовують в басейнах або поїздах. У ванній може використовуватися підлоговий водонагрівач, який нагадує за формою циліндричну колонку.

У титані відносно низька теплопровідність, тому коефіцієнт лінійного розширення – теж. Отже, метал не проводить ні тепло, ні електрику. Але при низькій температурі відбувається зворотне.

Власникам будинків, дач, майстерень з побутівки слід купити титан водонагрівач дров'яний заради таких переваг:

  • ефективна експлуатація та енергонезалежність - можна облаштувати душ, навіть якщо немає підключення до електрики або газу;
  • економічність: тверде паливо (як за ціною, так і в плані самостійної заготовки), а витрата його невеликі;
  • проста експлуатація - не потрібен спеціальний догляд і контроль;
  • великий обсяг (в середньому від 90 до 200 літрів, що дозволяє забезпечити потреби 1-3 чоловік;
  • висока швидкість нагріву води - в середньому на процес йде 20 хвилин.
  • безпека - все матеріалу титану пожежобезпечні і надійні. Ще один фактор безпеки - відсутність елементів, що нагнітають повітря під тиском.

Якщо ви збираєтеся купити титан для нагріву води на дровах, слід знати деякі особливості цього обладнання. Перше, що абсолютно очевидно - потрібно забезпечити виведення диму з приміщення. Необхідний контроль горіння дров. Якщо передбачається тривалий період простою в зимовий час, воду з титану краще злити.

Купити титан водонагрівач дров'яний

З огляду на те, що ціна на водонагрівач титан на дровах знаходиться в середньому діапазоні, купувати обладнання слід з прицілом на багаторічну експлуатацію. Отже, варто приділити увагу продукції перевірених виробників. Компанія «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» реалізує дров'яні титани з повною комплектацією (бак, топка, набір кранів, шлангів та душ) високої якості. Вся продукція проходить перевірку, на товар дається офіційна гарантія.

Купіть титан для нагріву води дров'яний - забезпечте комфорт там, де немає сенсу використовувати бойлер або газовий котел. У вас є питання? Звертайтеся до нас: ми проконсультуємо, допоможемо з вибором, швидко доставимо якісне обладнання.

Оцінка 4.9 з 5, заснована на 27 відгуках. Залиште свій відгук, щоб вплинути на рейтинг.