Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Дистилятори

Купити самогонний апарат зараз може собі кожен бажаючий - мова йде не про громіздку поробку, а про компактний універсальний пристрій: автоклав, до якого можна легко під'єднати самогонний апарат, і при необхідності, ректифікаційну колону. Автоклав забезпечить домашні засіки консервацією, а в комплекті з самогонним апаратом - чистим і безпечним домашнім алкоголем у всій різноманітності.

Особливості домашнього самогонного апарату

Будь-який самогонний апарат домашній - це дистиллятор. Дистиляція являє собою процес випаровування рідини з подальшим охолодженням, аж до конденсації пари. Складається самогонний апарат їз двох елементів: перегінного куба (ємності, де і відбувається випаровування), а також холодильника з змійовиком. Охолоджувач відповідає за конденсацію спирту, переходу його з пароподібного в рідкий стан.

У сучасні моделі також вбудований сухопарник - він компенсує потрапляння в змійовик браги, завдяки чому самогон виходить чистим, без важких домішок. Зараз вже можна купити самогонний апарат в Україні і отримувати найчистіший домашній продукт. Хороший варіант побутового дистилятора - це автоклав нашого виробництва, який можна доповнити будь-яким обладнанням - наприклад, самогонним апаратом «Домовичок».

Під такою назвою виходить серія компактних самогонних апаратів, що дозволяють отримувати в домашніх умовах самогон, спирт і дистильовану воду. Покупець сам може компонувати обладнання: вибирати необхідний обсяг автоклава і відповідну модель самогонного апарату. При цьому можна купити самогонний апарат в інтернет магазині недорого і використовувати максимально довго.

Переваги дистилятора з автоклава

Цінителі домашнього алкоголю вважають за краще купити самогонний апарат з нержавійки з такими перевагами:

  • дає можливість виробляти дистиляти на різній основі, трав'яні настойки, а колона ректифікація дозволяє отримувати чистий спирт;
  • висока продуктивність - в залежності від моделі, до 1300 мл / год;
  • висока компактність;
  • проста установка на автоклав і можливість швидкого зняття для застосування автоклава з іншими цілями;
  • дуже проста конструкція - ідеально для новачка;
  • середній термін експлуатації - близько 50 років;
  • елементарна експлуатація;
  • просте зберігання - апарат, від'єднаний від автоклава, влазить в невелику коробку;
  • доступна ціна на побутовій самогонний апарат практично професійного рівня.

Зацікавленим клієнтам купити самогонний апарат в інтернет магазині дешево можна з наступної комплектацією: автоклав з нержавійки, дистилятор, набір ПВХ шлангів, інструкція. При бажанні можна додати колону ректифікації, термометр, фільтр - це збільшить асортимент отримуваної продукції.

Різноманітність напоїв

Самогон - найпростіший продукт, який виробляє самогонний апарат електричний або апарат, призначений для підігріву на газовій плиті. Але обладнання дозволяє сміливо експериментувати практично з повним асортиментом алкогольних напоїв. Так, можна готувати настоянки на вишні, малині, яблуці, інших ягодах і фруктах, і навіть на цитрусових. Колона ректифікації дозволить в домашніх умовах приготувати відмінний коньяк, віскі, горілку та інші міцні напої, за якістю набагато перевершують магазинні зразки.

Купити самогонний апарат в Україні

Компанія «УКРПРОМТЕХ-спецсталь» пропонує купити самогонний апарат, ціна в Україні на який максимально вигідна, а використання автоклава як перегінного куба дозволяє не тільки отримувати алкогольні напої, а і швидко заготовляти домашню консервацію. Ми пропонуємо якісне обладнання: всі моделі обов'язково проходять перевірку. На продукцію надається офіційна гарантія.

Хочете отримувати якісні алкогольні напої і відмовитися від сурогату, який продають в магазинах? Поспішайте заводський самогонний апарат купити на нашому сайті. Вживайте в міру, і домашня продукція буде радувати вас смаком і властивостями. Якщо у вас є питання або потрібна допомога у виборі - звертайтеся будь-яким зручним способом.

Ви можете купити самогонний апарат з автоклавом або просто колону ректифікації в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Херсоні, Чернігові, Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі, Кіровограді, Кременчуці, Краматорську та будь-якому іншому місті України, зробивши замовлення на сайті і вибравши найбільш зручний спосіб доставки.