Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Пристінні поручні

Відсутній
Код: Пристенные поручни
-
Рейтинг виробу
  • Ціна:
    650
    грн

Пристінні поручні з нержавійки!

Виріб під замовлення, абсолютно будь-якої конструкції і будь-якої складності!

Поручні можна використовувати для оформлення ганку, для будь-яких огорож (майданчиків, перонів, балконів). Також його можна використовувати для просторів. Наприклад, можна взяти сходи, вони є скрізь, у ділянок, на вулицях, в заміських котеджах, в торгових центрах, навіть у ресторанах. В основному такий продукт не тільки несе велике навантаження, але при цьому він повинен виконувати декоративну функцію.

Обов'язковою частиною сходовій групи є огорожі, які не тільки обмежують сходи, надаючи їм закінченість, але і забезпечують безпеку. Саме перила і поручні грають величезну роль в сходовій групі і саме їх помічають в першу чергу. На сьогоднішній день - це найоптимальніше і практичне рішення для житлових приміщень, громадських місць, офісних будівель, торгових центрів.

ОПЛАТА: 

Ви зможете оплатити товар наступними способами: 

Оплата
Оплата


ДОСТАВКА:

Ми доставимо наші вироби в будь-яку точку України 

ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ "новою поштою".
ДОСТАВКА товарів ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ “НОВА ПОШТА”. Отримайте своє замовлення у будь-якому з понад 6000 відділень по всій Україні. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

КУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА "НОВОЮ ПОШТОЮ".
також “нова пошта” надає можливість замовити кур’єра. Не витрачайте свій час - кур’єр доставить замовлення просто Вам додому. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

САМОВИВІЗ в місті чернівці
Також Ви самі можете забрати своє замовлення самовивозом. телефонуйте по номерах вказаним на сайті, організуємо доставку по місту чернівці або самовивіз (район заводу "кварц")

Доставка
Пристінні поручні
  • Ціна:
    650
    грн