Як приготувати сулугуні в домашніх умовах
Сулугуні - це традиційний грузинський сир, Який відрізняється приємним солоним смаком і часто використовується як інгредієнти для випічки, салатів і т.д. Продукт легко знайти в супермаркетах і на ринках, але бути впевненим в якості та смаку неможливо. На щастя, його неважко приготувати в домашніх умовах за наявності домашньої сироварні.
Як приготувати сир в домашніх умовах
Якщо Ви не знаєте, як приготувати сулугуні в домашніх умовах, радимо придивитися до сироварні. Це спеціальний пристрій, який допоможе порадувати не тільки різноманітними сирами, а й сметаною, вершками, йогуртами та іншими продуктами. Кисломолочні продукти з сироварні мають тонкий смак і високу якість, та не містять добавок і консервантів. Підсумкова вартість кисломолочних продуктів значно нижче магазинних, інгредієнти підбираються самостійно.
Готувати сулугуні в домашній сироварні не складно, але займе деякий час. Якщо слідувати інструкції, реально отримати прекрасний результат. На 10 літрів молока необхідно 1 грам ферменту для сиру.
- Потрібно очистити все обладнання, сполоснути в окропі та протерти насухо.
- Залити молоко в сироварню, воду залити в водяну сорочку. Включити розігрів молока до 35 градусів.
- Розчинити фермент в 0.2 склянки теплої води та вилити в розігріте молоко. Перемішати.
- Залишити молоко на 60 хвилин при температурі 35 градусів і дочекатися, поки виникне сирний згусток.
- Розрізати згусток на кубики.
- Поставити нагрів молока до 42 градусів. Сир постійно помішувати. Кубики повинні перетворитися в зерно.
- Злити масу через сито або друшляк, почекати, поки стече сироватка. Готовий твердий сир залишити в холодильнику на ніч. На наступний день приступають до другого етапу.
- Через мінімум 24 години після першого етапу можна починати формувати сулугуні. Для дій необхідно надіти 2 пари рукавичок: бавовняні та гумові. Це дозволить комфортно працювати з гарячою водою.
- Сир порізати на кубики, опустити в окріп на 5 хвилин. Сирні кубики Повинні повністю розплавитися. Можна час від часу зливати остигнула воду і підлива нову, гарячу.
- Коли сир знову сіпнеться, сироватку злити. Далі сформувати шарувату структуру сулугуні. Руками розгортаємо сир, складаємо і повторюйте процедуру.
- Коли сир буде нагадувати сулугуні за структурою, слід покласти його в холодильник на 2 години.
- Далі приготувати соляний розчин (200 г солі на літр води) і туди покласти сир на мінімум 10 годин.
Вранці можна діставати готовий сир, споліскувати від розчину і пробувати. Повинен вийти ніжний сир з яскравим смаком.
ХІТИ ПРОДАЖІВ
Особливості вибору домашньої сироварні
У нашому інтернет-магазині можна купити сироварню для приготування різних сирів в домашніх умовах. При виборі варто орієнтуватися на такі параметри:
- Розмір сироварні. Він залежить від особистих потреб, від 10 до 18 літрів. Обсяг впливає і на вартість пристрою. Для великої родини підійдуть габаритні та об'ємні сироварні;
- Країна виробник. Роблячи покупку на нашому сайті, Ви підтримуєте українського виробника. Всі сироварні виготовляються за високими стандартами якості, проходять всі перевірки на безпеку та ідеально підходять для використання;
- Комплектація сироварні. Важливо вибирати ті пристрої, які мають в комплекті всі необхідні елементи, включаючи пароводяний котел, блок управління, ТЕН, гніздо під термометр, вхідний і вихідний штуцер з сорочки. Слід мати паспорт з усіма характеристиками та гарантійний талон.
Якщо зробити правильний вибір і купити сироварню, можна назавжди забути про придбання сирів з магазинів. При правильному дотриманні рецептів покупець отримує пристрій, що дозволяє робити якісні кисломолочні продукти в будь-яких обсягах. Вони будуть відрізнятися від магазинних не тільки тонким смаком, а й складом. Домашні продукти завжди в рази корисніше і не містять шкідливих консервантів.
При наявності будь-яких питань стосовно вибору сироварні звертайтеся до наших менеджерів інтернет-магазину. Вони дадуть рекомендації за всіма технічними характеристиками, типами та видами пристроїв.
У нашомого магазині також можна купити самогонні апарарати, коптильні, автоклави, клітки, титани та інші вироби з металу.