Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Кенгурятник з нержавійки

Відсутній
Код: Кенгурятник
-
Рейтинг виробу
  • Ціна:
    2500
    грн

Кенгурятник (Захист на бампер) з нержавійки!

На даний момент ми виготовляємо захист на MERCEDES-BENZ, VOLKSWAGEN Caddy,

MITSUBISHI OUTLANDER.

Зовнішній вигляд сучасному автомобілю надається, завдяки пластиковим складовим, які дуже крихкі і при незначних зіткненнях розбиваються. У зв'язку з чим відновленню розбита деталь не підлягає і доводиться купувати нову. З навісним обладнанням для авто можна уникнути подібних ситуацій і повністю убезпечити себе від таких подій, які можуть відбутися в будь-який момент часу. Автомобілі в повсякденному житті відіграють величезну роль. Зараз важко зустріти людей, які не мають особистого транспорту. У зв'язку з ростом числа автовласників, виникає все більша і більша кількість нестандартних ситуацій, внаслідок яких найчастіше страждає автомобіль. Дороги так само далеко не ідеальні. Ми пропонуємо вам уберегти пороги і бампера свого авто від подібних ситуацій і придбати обважування для захисту від непередбачених сітуаційй. У виробничій програмі представлені: обважування для захисту заднього бампера, обважування для захисту переднього бампера, обважування для захисту порогів.

Немає питань про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

ОПЛАТА: 

Ви зможете оплатити товар наступними способами: 

Оплата
Оплата


ДОСТАВКА:

Ми доставимо наші вироби в будь-яку точку України 

ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ "новою поштою".
ДОСТАВКА товарів ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ “НОВА ПОШТА”. Отримайте своє замовлення у будь-якому з понад 6000 відділень по всій Україні. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

КУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА "НОВОЮ ПОШТОЮ".
також “нова пошта” надає можливість замовити кур’єра. Не витрачайте свій час - кур’єр доставить замовлення просто Вам додому. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

САМОВИВІЗ в місті чернівці
Також Ви самі можете забрати своє замовлення самовивозом. телефонуйте по номерах вказаним на сайті, організуємо доставку по місту чернівці або самовивіз (район заводу "кварц")

Доставка
Кенгурятник з нержавійки
  • Ціна:
    2500
    грн