Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Паркувальні огорожі

Відсутній
Код: Парковочные ограждения
-
Рейтинг виробу
  • Ціна:
    400
    грн

Паркувальні огорожі з нержавійки!

Виготовляємо під замовлення паркувальні огорожі!

На даний момент найбільш затребуваною і швидкодіючою огорожею залишається «краб» і стовпи для парковки. Таки огорожі прості і швидкі в установці. Для проїзду автомобіля потрібно зняти огорожу з опор за рахунок ключа і після проїзду транспортно кошти встановити в початкове положення.

Щодня ми зустрічаємо на своєму шляху різні види огороджень. Вони можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом, виготовлятися з різних матеріалів, кожен вид має свої особливості, з застосовують в різних варіантах, але в той же час вони мають загальне функціональне призначення - захищати або розділяти.

У сучасних містах дуже різко збільшується кількість автомобілів, але парковок на них часто не вистачає. У сучасному ритмі життя пошук паркувальних місць займає дуже багато часу. Навіть якщо ви працюєте у великому офісі, приїхавши на роботу, ви не завжди зможете бути впевнені, що зможете зайняти потрібне вам місце для паркування. Для того щоб місце завжди залишалося за вами, існують паркувальні огорожі з нержавіючої сталі.

Сучасні паркувальні огорожі являє собою особливий каркас з складаний рами або звичайний стовпчик, який буде встановлений в строго вертикальному положенні, він замикається на замок з унікальним ключем, який буде тільки у вас. Наші паркувальні огорожі часто закріплюються на асфальті.

Компанія «Pier Metal Group» виробляє і встановлює найсучасніші типи огорож для паркувальних місць з металевих зварних труб і нержавіючої сталі. Кожна така опора здатна витримати навантаження більш ніж 500 кілограм, що надає такому огорожі понад захист від наїздів та вандалів.

Завдяки паркувальним бар'єрам можлива заборона на в'їзд транспортних засобів на обмежені території. Згадаймо паркувальні стовпчики: завдяки їм можна «застовпити» собі місце в паркувальної зони. В Європі, такі огорожі досить популярні і використовуються повсюдно. У нашій країні це рідкісна практика, через сніжних зим і несвоєчасного прибирання території спеціалізованою технікою.

Немає питань про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

ОПЛАТА: 

Ви зможете оплатити товар наступними способами: 

Оплата
Оплата


ДОСТАВКА:

Ми доставимо наші вироби в будь-яку точку України 

ДОСТАВКА ПО всій УКРАЇНІ "новою поштою".
ДОСТАВКА товарів ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОМПАНІЄЮ “НОВА ПОШТА”. Отримайте своє замовлення у будь-якому з понад 6000 відділень по всій Україні. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

КУР’ЄРСЬКА ДОСТАВКА "НОВОЮ ПОШТОЮ".
також “нова пошта” надає можливість замовити кур’єра. Не витрачайте свій час - кур’єр доставить замовлення просто Вам додому. Послуги перевізника оплачує замовник.

Доставка

САМОВИВІЗ в місті чернівці
Також Ви самі можете забрати своє замовлення самовивозом. телефонуйте по номерах вказаним на сайті, організуємо доставку по місту чернівці або самовивіз (район заводу "кварц")

Доставка
Паркувальні огорожі
Паркувальні огорожі
  • Ціна:
    400
    грн