Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Програма Scholarship


Зараз, у непрості часи, під час війни, ми підтримуємо студентів, армію та рідну Україну. Ми вже перевели 100 000 грн на рахунок армії, допомагаємо волонтерам, вже передали продукції на потреби армії та територіальної оборони на суму більш ніж 75 000 грн. Також, ми не припиняємо підтримку студентів на контрактній формі навчання! Поширюйте посилання на нашу благодійну програму у соцмережах!


Багато з теплотою згадують часи, коли вони були студентами. Студентство - це час можливостей, коли молодь відкриває в собі таланти. Однак справедливо зауважити що в студентські роки виникає чимало складнощів, які в основному стосуються питання фінансування навчання.

Autoclav.com.ua оголошує про продовження конкурсу для студентів соціальної програми Scholarship, яка покликана підтримати талановитих молодих людей. Ми сподіваємось, що всі студенти отримають оплату своєї освіти цього року.

А від самих студентів ми чекаємо хороших та якісних робіт, та запропонуємо постійну роботу, як авторам, від нашого проекту УТЕХО!

     Ідея програми Scholarship


Участь в соціальному проекті Scholarship - це відмінний шанс проявити себе, доступний кожному. Абсолютно всі учасники отримують безцінний досвід, а переможець неодмінно отримає значну винагороду, яку буде перераховано на рахунок навчального закладу в якості оплати за навчання.

У проекті можуть взяти участь студенти, які на даний момент отримують професійну освіту в будь-якому вищому навчальному закладі країни. Учасники які гарно себе проявлять мають можливість в майбутньому пройти стажування та отримати перспективну посаду в організації.

     Основні вимоги до учасників


Не кожному студенту під силу зважитися на участь у подібному конкурсі. Сміливості і потенціалу вистачить тільки у активних молодих людей, які вже зараз орієнтовані на особистісне та карєрне зростання. Потенційний учасник повинен розуміти, що Scholarship - це не просто можливість отримати грант, а зручний спосіб заявити про свої думки та ідеї, які неодмінно гідні уваги

Щодо основних вимог соціального проекту варто відзначити наступне:

Студент повинен подати заявку на участь в конкурсі, зробити це можна на сайті організатора (заходьте на autoclav.com.ua).

Вибрати найбільш цікаву категорію і підготувати свою конкурсну роботу - це може бути доповідь, есе або дослідження на одну із запропонованих тем.

  • Огляди побутових автоклавів (для будинку)(дослідження ринку побутових автоклавів, будова та види, типи актоклавів)
  • Вивчення досвіду користувачів у роботі з побутовими актоклавами (які типи актоклавів вибирають користувачі, які зручніше, практичніше з точки зору користувача)

Подати готову роботу на розгляд діючої комісії.


Учасником програми може стати будь-який студент, який на даний момент отримує професійну освіту в вищих навчальних закладах країни на платній основі. Проблематика програми може не відповідати спеціальності, яку на даний момент отримує учасник, але він повинен бути в ній компетентним. Також не має значення форма навчання, тобто взяти участь у конкурсі можуть студенти, які навчаються на денній або заочній формі.

     Подарунки та терміни проведення


Сума конкурсного гранта складає:


15 000
гривень


10 000
гривень


5 000
гривень
Нагадуємо, виграш не видається на руки переможцю, а перераховується на рахунок ВНЗ в якості оплати за навчання. Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно встигнути подати свою роботу до 01.02.2024 року.

Програма Scholarship - це відмінна можливість проявити себе, як висококваліфікованого фахівця, який має перспективу розвитку на професійному рівні.
Однак щоб отримати цей щасливий квиток, необхідно проявити непідробну цікавість до обраної тематики. Безсумнівно, учасник повинен бути талановитим і вміти чітко формулювати свої думки.

Успіху!

Дякуємо за заявку