Згущене молоко в автоклаві
Автоклав призначений не тільки для паштетів та іншої традиційної консервації. Можна взяти будь-який рецепт згущеного молока в автоклаві і приготувати приголомшливі ласощі - набагато смачніше, ніж магазинний варіант. Приготування дуже просте і не займає багато часу. На доказ - кілька класичних і авторських рецептів. Але перед цим важливо відзначити, що критерій смачного згущеного молока - свіже, якісне, цільне і жирне молоко. Його краще брати на ринку, причому у перевіреної господині.
Згущене молоко отримують шляхом змішування молока, невеликої кількості води і цукру. В процесі консервування спрацьовує принцип осмоанабіоза, коли концентруються сухі молочні речовини, а сахароза підвищує осмотичний тиск.
Новаторський рецепт згущеного молока в автоклаві
Для цих ласощів необхідні такі інгредієнти:
- вершки 30-відсоткової жирності - 1 л;
- цукор - 1,2 кг;
- сухе молоко - 400 г;
- дитяче харчування сухе - 200 г;
- ванілін (не обов'язково, за бажанням).
Готується згущене молоко в автоклаві так: цукор розмішуємо з невеликою кількістю теплої води (але не розчиняємо), додаємо вершки, дитяче харчування, а потім сухе молоко, ванілін і ретельно перемішуємо. Для розмішування краще скористатися міксером: він дозволить отримати однорідну масу. У чисті банки (краще пів-літрові) заливаємо суміш, залишаємо трохи місця перед шийкою і закатуємо. Після банки потрібно відправити в автоклав на 20 хвилин при температурі 105 градусів Цельсія.
ХІТИ ПРОДАЖІВ
Найпростіший рецепт згущеного молока в автоклаві
Традиційна згущене молоко в автоклаві в домашніх умовах готується з таких інгредієнтів (розрахунок на 1 півлітрову банку):
- домашнє молоко - 250 г;
- сухе молоко - півтора мірних склянки;
- цукор - стільки ж.
Приготування елементарне: всі компоненти змішуємо до однорідної маси (знову-таки, краще це робити міксером). Готову суміш розливають по банках, консервуємо і залишаємо в автоклаві на 20-30 хвилин при 105-градусної температури.
Згущене молоко з сухого молока в автоклаві
Найпростіше приготування згущеного молока в автоклаві доступно за допомогою таких компонентів (розрахунок на 1 л готового продукту):
- сухе молоко - 4 мірних склянки;
- цукор - 2 склянки;
- молоко - 1 стакан;
- вершкове масло - 50 г.
Молоко краще попередньо закип'ятити, Після в нього додати цукор і масло, ретельно збити міксером. Не зупиняючись, в суміш додати сухе молоко (краще це робити поступово). Зупинити збивання можна, як тільки в суміші не буде жодної грудочки. Одержаний продукт розлити по банках, закатати і поставити в наповнений водою автоклав. Процес приготування займає до 20 хвилин при 105 градусах Цельсія.
Класичний домашній рецепт згущеного молока в автоклаві
Як приготувати згущене молоко в автоклаві за традиційним рецептом? Дуже просто: знадобляться всього два компоненти:
- дуже жирне молоко - 1 л;
- цукор - 500 г.
Між іншим, тільки ці інгредієнти повинні бути в складі фабричного згущеного молока. Будь-які жири та загусники - абсолютно зайві. Як готувати? Цукор потрібно розчинити в молоці, ретельно перемішати, розлити по банках і закатати. Банки помістити в автоклав і варяити при 105-градусної температури мінімум півгодини. Можлива зміна кольору готового продукту - він може вийти трохи коричневим. Але це ніяк не позначиться на смакових якостях.
До речі, в автоклаві можна обробити готове згущене молоко, щоб отримати «іриску». Рецепт як зварити згущене молоко в автоклаві елементарний: дотримуючись пропорції класичного рецепту згущеного молока, слід збільшити час приготування від 20 до 45 хвилин при 105-градусної температури.
Згущене молоко з цукром і наповнювачами зберігається протягом року від дати виготовлення при температурі, не вище +10 і вологості 75 %. Відкриту банку згущеного молока можна зберігати в холодильнику тільки 5 діб.
Наша компанія пропонує якісні фабричні автоклави, які дозволять вам реалізувати будь-який рецепт згущеного молока і значно спростити домашню консервацію. Доступні ціни, різні варіанти обсягів і комплектації, гарантована безпека і надійність - головні переваги продукції. Ми можемо відправити покупку в будь-який регіон України.
Читайте також: