Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних! Телефонуйте зараз!

Критичні помилки при виборі побутового автоклава

Критичні помилки при виборі побутового автоклава
Давайте розберемо основні помилки при виробництві побутових автоклавів і на що варто звертати увагу вам, як покупцю, при виборі фірми виробника.


1. Плоске дно або верх. Тиск не любить і не дружить з площинами. Автоклав такої конструкції не витримає тиску і його обов'язково роздує. Як би вас не запевняли в зворотному, важливо знати, що у всіх ємностях, які працюють під тиском верх і низ повинен бути еліптичних. Тільки така форма дозволяє легко справлятися з будь-якими навантаженнями і при цьому не деформуватися.
Дійсно, виготовлення еліптичного денця - це один з найбільш витратних етапів при виробництві автоклава, це вимагає спеціального дорогого обладнання. Набагато простіше вирізати болгаркою коло з листа металу і приварити його до корпусу, що і роблять деякі умільці. Обов'язково звертайте на це увагу при виборі свого автоклава!

2. Нержавіюча сталь. Всі ми не раз чули або, може бути, навіть самі стикалися з тим, як поводяться вироби з нержавіючої сталі низької якості. Вони дуже швидко прогорають, вони іржавіють і гниють. Виходить, що це зовсім не нержавіюча сталь. Це дуже важливо, тому при виборі виробника автоклава не забудьте запитати марку нержавійки з якої зроблено виріб. Також, важливо знати країну виробника сталі і ви маєте право вимагати документ-сертифікат, що підтверджує якість металу. Нержавіюча сталь це не дешевий матеріал і робота з нього цінується високо. Якщо ви знайшли побутовий автоклав з нержавійки дешевше, ніж такий же варіант нашого виробництва, варто звернути увагу на якість сталі, з якої він виготовлений. Адже для зменшення вартості виробник на чомусь заощадив, важливо дізнатися на чому.

3. Сварка нержавійки. Самий відповідний, надійний і зручний спосіб зварювати нержавіючу сталь - це зварювання в аргонової середовищі з нержавіючої присадкою. Але в той же час такий спосіб найбільш витратний в плані фінансів і фахівців, які працюють з аргоновой зварюванням, дуже небагато. Ми вже не раз зустрічали вироби з нержавійки, які були зварені бюджетними способами.
Другий момент - це сам шов. Метал повинен бути проварений з обох сторін, шов не може бути поверхневим. Крім того, багато клієнтів запитують, чому ми не прибираємо шов після зварювання. Дійсно на сьогоднішній день абсолютно не проблема зашліфувати і заполірувати місце зварювання до абсолютного блиску, так що ви ніколи і не здогадаєтеся на якому місці бак був зварений. Але так робити забороняється, адже ємність працює під тиском і шов повинен залишитися не зворушеним. Насправді, місце зварювання і якісно накладений шов витримують понад навантаження і є найнадійнішими місцями в конструкції.

4. Комплектуючі до автоклавів. Тут проблем теж вистачає. Заради економії іншими виробниками нерідко встановлюються дешеві китайські вибухові клапани або манометри. Закінчується це тим, що страждає покупець. Адже манометр, який бреше, може легко зіпсувати вам весь процес консервування і ви залишитеся без заготовок. Дефект аварійних клапанів - найпоширеніший в тому, що він спрацьовує не при 6 атм, як повинен був, а при 3 атм, що так само призводить до втрати продукції. Питання про безпеку ми навіть не підіймаємо. Безпосередньо наше підприємство користується комплектуючими від відомого і перевіреного виробника AquaWorld.

5. Кустарне виробництво. Важливо знати, хто є виробником вашого вироби, де знаходиться виробництво і скільки років працює в цій сфері. Крім того, вам належить отримати паспорт, інструкцію товар і гарантійний талон.

У цій статті ми описали основні проблеми, з якими може зіткнутися покупець. Дотримуйтеся цих рекомендацій, і ваша покупка буде вдалою!

Замовити високоякісний автоклав з нержавійки або чорного металу можна на нашому сайті. Величезний вибір моделей, гарантія якості і довговічність.

Читайте також:

Поділіться з друзями


06.06.2020