Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Як правильно обрати автоклав

Як правильно обрати автоклав


Автоклав - це те, що купується один раз і на довгі роки. Автоклав - не дешевий товар. Давайте підійдемо до цього питання експертно і розглянемо всі "за" і "проти". Всі автоклави діляться на дві категорії: виготовлені з чорного металу (просте залізо) або з нержавіючої сталі. Що краще? Однозначно автоклави з нержавійки краще, але і дорожче. Розглянемо всі плюси і мінуси обох варіантів!Автоклави з чорного металу:


Плюси:

- Виконує своє головне призначення, консервує не гірше будь-якого іншого автоклава;

- Ціна. Автоклави з чорного металу не дорогі.

Мінуси:

- Автоклави з металу бояться корозії, простіше кажучи, іржавіють;

- Чорний метал - це просте залізо, він не є харчовим, тому готувати їжу поза баночок в ньому не рекомендується;

- Головний недолік - недовговічність. Автоклав працює з водою, а залізо, як відомо, води не любить.

Термін служби таких автоклавів близько 5 років. Щоб продовжити термін його служби, чорний метал вимагає особливого догляду: не залишати мокрим, зберігати в сухому місці, час від часу підфарбовувати. Це продовжить життя вашого помічника.


Автоклави з нержавіючої сталі:


Плюси:

- Головна перевага - довговічність. Автоклави з нержавійки служать від 50 років і більше. Такий автоклав купується 1 раз і на все життя;

- Це харчова сталь. Автоклав з нержавіючої сталі дозволяє використовувати різні технології консервації (в тому числі і консервацію паром);

- Такий автоклав може використовуватися як самогонний апарат що досить зручно;

- Автоклав з нержавіючої сталі не вимагає догляду, він нічого не боїться, в тому числі і корозії. Зберігає свої якості в будь-якому місці і в будь-яких умовах;

- Його зовнішній вигляд є безперечним плюсом. Дзеркальна і відполірована нержавіюча сталь виглядає відмінно.

Мінуси:

- Ціна. Нержавіюча сталь сама по собі не дешева і робота з нею

вимагає особливого підходу. Автоклав з нержавійки дорожче, ніж з чорного металу.


Різновиди автоклавів


Перша лінійка автоклавів, яка зустрічається нам на сайті - це бюджетні автоклави з чорного металу серії «Че». Місткістю від 8 до 40 півлітрових банок. Особливістю таких автоклавів є конcтрукція кришки, а саме притиск кришки до горловини за рахунок центрального гвинта. Це значно здешевлює собівартість автоклавів у виробництві, а й створює для користувачів додаткове незручність, в тому що, при підготовці автоклава до запуску, потрібно стежити за тим щоб кришка рівномірно, і без перекосів, лягла на горловину. Гвинт, при цьому, повинен тиснути строго в центр кришки.
Крім того, горловина в цієї лінійки автоклавів - вузька, і не дозволяє помістити 3-х літрові банки.

Далі йдуть автоклави серії "утіх". Це так само автоклави з чорного металу, але вже з покращеною, дорожчою конструкцією кришки. Горловина в такому автоклаві має діаметр - 17 см., Що дозволяє завантажувати банки будь-якого розміру. Крім того, конструкція кришки на шпильках - гарантує герметичність і зручність використання при будь-яких обставинах.

Переходимо до автоклави з нержавіючої сталі серії «А»

Як вже говорилося, такі автоклави дуже довговічні і надійні. Абсолютно не вимагають догляду і не боятися корозії. Для їх зварювання використовується аргон і нержавіюча присадка, що робить шов на металі понад міцним. Кришка має звичну конструкцію на шпильках. Вага такого автоклава починається з 9 кг, що робить його дуже зручним і підйомним навіть для жінок. Харчова сталь дозволяє використовувати його як ємність під самогонний апарат. Також можна придбати самогонний апарат від виробника. Зовнішній вигляд, як самі бачите, блискучий! Автоклав з нержавіючої сталі не дешевий, але і купується він один раз і на все життя. Якщо бюджет дозволяє - рекомендуємо зупинити свій вибір на автоклавах з нержавіючої сталі!
Абсолютно всі вище перераховані лінійки автоклавів мають паспорт- інструкцію, збірник рецептів і гарантійний талон від 1 до 5 років.


Газовий? Або електричний?


Тепер, коли ми вивчили асортимент, звертаємо вашу увагу на те, що абсолютно всі автоклави діляться на два підтипи: можна купити газовий автоклав (тобто від зовнішнього нагріву) або купити електричний автоклав.
За якістю консервування такі автоклави абсолютно не відрізняються. Різниця саме в зручності використання. Електрична модель набагато зручніше. За рахунок того, що:
1. Його не потрібно піднімати на газову плиту: поставив біля розетки, і він працює;
2. Такі автоклави комплектуються блоком управління, який на автоматі підтримує температуру і час роботи. Тобто стежити за агрегатом тепер не потрібно. Він працює в автоматичному режимі;
3. Універсальність. Автоклав може працювати в двох режимах, і як газовий: на газову плиту або відкритий вогонь. І як електричний. Тобто два в одному.
Останнє, на що варто звернути увагу при виборі домашнього помічника - це ємність автоклава. Ну, тут уже кожному своє. Існують розміри від самих маленьких до промислових на 1000 банок і більше. З домашніх побутових найпопулярніший, найбільш ходовий - на 24 баночки - середній розмір. І, крім того, зверніть увагу на те, що навіть найбільший автоклав необов'язково заповнювати повністю. Ви можете завантажувати навіть 1 баночку і спокійно консервувати.

Зараз досить великий вибір автоклавів і на ринку, і в мережі. Ми принципово не займаємося критикою інших виробників, так як вважаємо, що це не коректно. Але радимо вам серйозно поставитися до вибору як самого автоклава, так і його виробника. Цей агрегат працює під тиском і вимагає професійного підходу при виготовленні. Ми зі свого боку гарантуємо, що кожен наш автоклав проходить подвійну перевірку на герметичність, перш ніж потрапляє до замовника. Ми спеціалізуємося на виробництві автоклавів, працюємо в сфері обробки металу вже близько 9 років. Виробляємо серійно великі промислові автоклави на 500 і 1000 баночок. Це один з показників нашої компетенції і підходу. Крім того, ми даємо гарантію результату, тобто ви можете бути впевнені, що з нашим товаром ви отримаєте якісну консервацію.

Обирайте ваш автоклав! Спасибі за увагу.

Читайте також:

Поділіться з друзями


06.06.2020