Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Як правильно обрати бюджетний автоклав

Як правильно обрати бюджетний автоклав

Сучасні автоклави здатні стати хорошими помічниками на кухні. Вони допомагають спростити тривалий процес консервування продуктів, зробити його безпечнішим і якіснішим.

Автоклав незамінний для швидкої консервації в домашніх умовах. Прилад дозволяє значно заощадити час для закруток, зробить процес безпечним і зручним для господинь. На жаль, більшість моделей, представлених на ринку, не можуть похвалитися низькою ціною і оптимальною якістю. Щоб зрозуміти, як вибрати недорогий автоклав, важливо розбиратися в їх типах і характеристиках.

Матеріали

Якщо у вас обмежений бюджет, варто розібратися в усіх видах автоклавів, вибрати той, який буде відповідати вимогам і параметру "ціна-якість".

Матеріал Характеристика
З чорної сталі

Автоклавы из черной стали

Каталог

Бюджетний варіант автоклава. Раніше прилади переробляли з газових балонів в домашніх умовах, що не зовсім безпечно.

Сьогодні їх можуть виготовляти і в промислових умовах. Це недорогі автоклави, які відмінно справляються зі своїми функціями.

Якість вироблених консервів висока, можна одночасно використовувати банки різної форми і місткості.

У такого виду є істотні недоліки: велика вага; піддаються корозії, окислюються; менш довговічні.

З нержавіючої сталі

Автоклавы из нержавейки

Каталог

Більш дорогий варіант автоклава, але більш довговічний. Згідно відгуками, такі прилади служать до 50 років.

Цей тип може використовуватися і для парової консервації, і як самогонний апарат. Не піддається корозії, за приладом легко доглядати.

Має приємний зовнішній вигляд. Найбільш помітний недолік автоклавів з нержавійки - висока вартість. Вони значно дорожче, ніж зі звичайної сталі.

Якщо потенційний покупець не збирається використовувати прилад регулярно у великих обсягах, ціна буде невиправдано високою. Окупатися агрегат може роками.

Вибір бюджетного автоклава варто робити після детального ознайомлення з усіма технічними характеристиками. При необхідності проконсультуйтеся з фахівцем.

Выбор бюджетного автоклава

Як вибрати бюджетний варіант

Для того, щоб зробити правильний вибір автоклава для домашнього консервування, визначитися в тому, яким повинен бути обсяг приладу, комплектація та інші параметри.

На що варто звернути увагу:

  • надійний виробник. Наші автоклави виготовляють в Україні, всі прилади мають гарантію 1 рік, всі документи та інструкції;
  • комплектація. Добре, коли навіть бюджетний варіант має всі необхідні складові: термометри, манометр, ніпель, підставки, аварійний клапан і т.д .;
  • розмір і обсяг автоклавів. Часто саме від розміру залежить вартість бюджетного автоклава. Найдешевшим буде прилад всього на 8 півлітрових банок, дорогим - на 40 банок. Визначтеся з тим, скільки консервації вам зручно закривати за раз;
  • вид автоклава. З найбільш дешевим матеріалом визначилися. Але на ціну впливає і вид приладу: електричний або газовий. Газові коштують набагато дешевше, але електричні зручніші в експлуатації;
  • матеріал дна. Важливо, щоб воно було виконано з більш товстої сталі;
  • безпеку. Якісні автоклави відповідають нормам безпеки, мають необхідну товщину стінок, і нагріваються до потрібної температури за короткий час.

Цікаві рецепти в автоклаві

  • Солянка з грибами в автоклаві
  • Лечо в автоклаві
  • Каша з м'ясом в автоклаві
  • Тушонка з яловичини в автоклаві

Важливо! Не купуйте автоклави, які не мають документів і гарантії. Це може бути небезпечно. Під час експлуатації людина має справу з високими температурами, електрикою або газом. Неякісний автоклав може завдати шкоди майну і здоров'ю.

Бюджетними варіантами автоклавів є газові прилади з чорної сталі, невеликого обсягу. Цей варіант підходить для нерегулярного використання, консервації невеликої кількості продуктів для будинку. У промислових масштабах використання такого автоклава невигідно.

Якщо ж вам складно визначитися з вибором самостійно, ви завжди можете звернутися до менеджерів нашого інтернет-магазину. Уточніть бюджет і побажання, задайте питання, що цікавлять. Залежно від вимог, вам запропонують якісні, безпечні для використання автоклави, які будуть доступні за ціною, з гідним терміном служби.

Читайте також:

Поділіться з друзями


06.06.2020