Працюємо з 08:00 до 20:00
Щодня. Без вихідних!
Телефонуйте зараз!

Як вибрати дров'яний водонагрівач для дачі

Як вибрати дров'яний водонагрівач для дачі

Дров'яний водонагрівач - це спеціальний пристрій, що дозволяє отримати гарячу воду в будь-який час і в будь-якому місці, маючи доступ до дров. Це ідеальний варіант для місць, де немає можливості підключити комунікації. Зазвичай його вибирають для заміських будинків, дач, інших місць.


Вибір водонагрівача для дачі


Щоб зрозуміти, як вибрати дров'яний водонагрівач для дачі, варто розібратися в його особливостях:

  • обсяг бака. Зазвичай для дачі досить базових 90 літрів. Цього вистачить, щоб помитися змогла вся сім'я;
  • висока якість матеріалу. Краще, щоб це була міцна нержавіюча сталь. Для топки є можливість вибору матеріалу - чавун або нержавіюча сталь;
  • швидкість нагріву води. Вона залежить від самого пристрою, товщини стінок, кількості і якості закинутих в топку дров. В сучасних водонагрівачах це максимум 15 хвилин - 2 години
  • середній термін експлуатації дров'яних водонагрівачів - 10-15 років. Вироби із пластику, заліза прослужать набагато менше;
  • комплектація. У нашому інтернет магазині можна придбати пристрої з різними складовими, включаючи водонагрівачі з топкою, набором кранів, душем. Ці варіації допомагають підібрати техніку під потреби кожного окремого покупця, для чого саме буде застосовуватися титан.
Важливо! Приміщення, де буде використовуватися дров'яний титан, повинно бути обладнане димоходом. Це обов'язковий параметр техніки безпеки при експлуатації дров'яних колонок.

Для топки можна використовувати будь-яку деревину, яка поміститься в топку. Вугілля в пристроях з нержавіючої сталі застосовувати не можна. Небажано спалювати у водонагрівачі інші матеріали, тому що шар сажі, який осяде на димоході, може стати причиною пожежі.

Рекомендуємо до покупки

  • Титан водогрійний дров'яної 90 л.
  • Титан водогрійний Електро
  • Титан водогрійний Електро (Універсальний) + Топка
  • Титан з топкою + набір кранів і душ


Пристрій водонагрівача


Пристрій дров'яного водонагрівача не так сильно відрізняється від свого електричного побратима. Топка буде поєднана з резервуаром для води або з'єднана окремо. Це допоможе повертати бак, щоб розширити функціонал пристрою.

За своєю будовою такі водонагрівачі нагадують прості дров'яні котли для опалення приміщень. Це конструкція, перевірена часом. Вона проста, не займає багато простору, елементарна в експлуатації і в догляді. Головна перевага дров'яного типу - невисока пожежонебезпека.

Дров'яний титан - це пристрій, який працює за принципом витіснення холодною водою гарячої. Подача холодної відбувається в нижню частину резервуара, де здійснюється контакт з поверхнею, що нагрівається, де згоряє паливо. Вода піднімається уздовж гарячої труби, що виводить дим. Коли пристрій нагрівається до певної температури, в резервуар починає переміщатися холодна рідина, вона витісняє гарячу. Вона займає місце нагрітої. Унаслідок звичайної конвекції, теплий душ доступний вже через пару хвилин після розпалу дров.

Джерела тепла - це дно бака (саме знизу знаходиться топка, де розташовані колоди), а також стінки димоходу. Так що підігрів відбувається швидко і рівномірно, на відміну від електричних водонагрівачів.

Воду в титан можна заливати самостійно або використовувати насос, цей параметр передбачений. Важливо розуміти, що рідина повинна знаходитися у водонагрівачі не тільки під час його експлуатації, а й в інші періоди. Це захищає внутрішню поверхню від деформації.

Недоліком дров'яних водонагрівачів є те, що потрібно постійно підкладати нові колоди. Даний процес неможливо автоматизувати. Самі дрова потрібно купувати і зберігати в теплому і сухому місці. Це може створити певний дискомфорт для користувачів титанів.

У нашому інтернет-магазині легко вибрати якісний дров'яний водонагрівач для дачі з різною комплектацією. При необхідності пристрій можна оснастити теном, що дозволить використовувати і електричний тип нагріву води. Всі вироби безпечні і відповідають необхідним параметрам, пройшли дослідження на ефективність. При наявності будь-яких питань стосовно вибору дров'яної колонки звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або зв'яжіться з менеджером через чат.

Читайте також:

Поділіться з друзями


06.06.2020